Катастрофа затруднява движението на кръстовището между бул. "Царица Йоана“ и бул. "Луи Пастьор“ в столичния квартал "Люлин“. Инцидентът е станал след 16:30 часа, съобщават очевидци в групата "Катастрофи в София“. В групата бяха публикувани и две снимки от мястото на инцидента.

По предварителна информация катастрофата не е тежка и няма пострадали хора. 

Ето част от коментарите на гражданите във Фейсбук:

- Някой е искал да мине на пОртокал.

- Баничарката има калник върху калника.  

- И в началото на "Луи Пастьор" на бул. "Сливница" преди малко имаше ударена сръбска кола, друга не видях...