38-годишен мъж е паднал от третия етаж на къща в Благоевград. Той е транспортиран в Пиригов с политравма, поссочват от полицията. Сигналът за инцидента е подаден в 2.20 часа през нощта от Старо Струмско.

Първоначално пострадалият е приет в частната болница, след което е транспортиран за столичния "Пирогов" с множество фрактури на крайниците.

Полицията работи по случая.