Пожарникарите излязоха на протест в центъра на София, предава репортер на Sofia24.bg. Те настояват за увеличение на заплатите в МВР и повече яснота при предстоящите структурни реформи в министерството.
В момента пожарникарите се събират на площад "Независимост", след това ще има шествие до Министерството на финансите и Народното събрание.
Към протеста се очаква да се присъединят и полицаи.
Зареждане ...


12:23 / 19.02.2022
637




nedevbs
на 19.02.2022 г.
И аз развях едно знаме, защото искам увеличение на пенсията си.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.