Площад "Княз Александър I" в София е огласен от клаксони на десетки тирове, които се присъединиха към протеста на превозвачите в столицата, видя репортер на Sofia24.bg.

"Превозвачите илизат във ваканция",  "Тол системата е по-разбита и от прохода Витиня", "Справедливо ли е да чакаме с дни по българските граници" са лозунгите, които тировете "разходиха" по площада в центъра на София.

Превозвачите се обявяват срещу високите цени на горивата и въвеждането на нови тарифи за ТОЛ системата.