На протест пред Столичната община излизат днес работещи в "Топлофикация София". Исканията им са свързани с достойно заплащане, безопасни условия на труд и професионално управление.
Работниците и служителите в дружеството настояват да бъде прекратено унищожаването на един огромен човешки и производствен потенциал, се съобщава в позиция изпратена до медиите.
Очаквайте подробности по-късно днес.
Зареждане ...


09:10 / 23.03.2022
1174





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.