Сериозна тапа се е образувала на АМ "Тракия", научи Sofia24.bg. Очевидци съобщават, че задръстването е станало на 64-ти км в посока град Пловдив. 

Към момента няма данни за инцидент, който да е причинил струпването на автомобили по аутобана.

Ако и вие искате да подадете сигнал, или просто да ни разкажете нещо интересно, можете да го направите на имейл: novini@sofia24.bg или на официалната ни Фейсбук страница - Sofia24.bg.