Още една катастрофа е регистрирана в София, научи Sofia24.bg. Този път четири автомобила се удариха на булевард "България" в посока НДК. Няма пострадали хора, има само материални щети. Гражданите публикуваха снимки в социалните мрежи, като всички са единодушни, че шофьорите не са спазвали необходимата дистанция. Ето част от коментарите:

- Дистанция! 

- Няма БМВ?!?

- Докато си гледат телефоните, докато се шофира така, така ще е...

- Днес на всеки булевард е така!

- Натовските самолети пак ни пръскат. Да извикаме другаря Путин!

- Никаква дистанция! Това е мираж!

- София празна, напече слънце и всичкото дебил се юрнало по пътя.

Снимки от катастрофата има в нашата галерия. 

Вижте и прикаченото видео!