Осем излезли от употреба моторно-превозни средства бяха вдигнати за два дни от общински терени в кварталите "Иван Вазов“, "Стрелбище“ и жк. “Гоце Делчев“, съобщиха от район "Триадица".

Районната администрация работи съвместно с представителите на Районен инспекторат "Триадица“ и 04 РУ на СДВР. Работата по разчистването на терените от изоставени коли продължава и през следващите дни.