Двама мъже са арестувани в София от полицията по подозрение, че са ограбили две 14-годишни момчета. По случая тече досъдебно производство.
Родителите на децата са обяснили, че в района на булевард "Княгиня Мария Луиза" двама непознати след заплаха са взели от момчетата голяма сума пари. В резултат на издирване от полицаите от Второ РПУ, двамата извършители са установени и задържани в София. Те са на 23 и 24 години с регистрации в полицията за различни престъпления. Наложени са мерки за неотлонение за 24 часа.
Работата по случая продълржава.
Зареждане ...


17:10 / 08.01.2022
655






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.