Автомобил излетя на кръговото на Сточна гара и падна в коритото на Перловската река. Снимки от инцидента бяха публикувани във Фейсбук в групата "Забелязано в София". Очевидци споделят, че автомобилът се е движил по бул. "Сливница" с висока скорост.
Ето част от коментарите на потребителите на социалната мрежа:
- Да не излиза
- Ожаднял е
- Някой е гледал "Бързи и яростни" и е пробвал каскада на живо
- Не е успял да паркира на зелените площи и е влезнал на ниво -1, то там има и автомивка. Явно ще трябват повече колчета и табели на 30 метра има рампа.
На 19 март пък таксиметров автомобил влезе буквално в коритото на Дървенишка река в София.
Зареждане ...


10:08 / 22.03.2022
472






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.