Автомобил излетя на кръговото на Сточна гара и падна в коритото на Перловската река. Снимки от инцидента бяха публикувани във Фейсбук в групата "Забелязано в София". Очевидци споделят, че автомобилът се е движил по бул. "Сливница" с висока скорост. 

Ето част от коментарите на потребителите на социалната мрежа: 

- Да не излиза

- Ожаднял е

- Някой е гледал "Бързи и яростни" и е пробвал каскада на живо

- Не е успял да паркира на зелените площи и е влезнал на ниво -1, то там има и автомивка. Явно ще трябват повече колчета и табели на 30 метра има рампа.

На 19 март пък таксиметров автомобил влезе буквално в коритото на Дървенишка река в София.