Таксиметров автомобил е влязъл буквално в коритото на Дървенишка река в София. Мястото е точно зад бензиностанция "ЕКО" на "4-ти километър", видя Sofia24.bg.

Как се е озовал автомобилът на това място, никой не знае. Но снимките се разпространиха бързо в социалната мрежа Фейсбук и предизвикаха коментари:

- Има една отбивка там, която позволява да топнеш колата;

- Мие я преди работа;

- По желание на клиента оставя всякъде;

- Не виждам какво е смешното, човекът е отишъл за риба;

- Бай ганчо прост и тарикат.

Призоваме всеки, който иска да подаде сигнал за някаква нередност, проблем или нещо интересно, нека го направи на редакционната ни поща: novini@sofia24.bg