Паркиран автомобил с пловдивска регистрация подлуди столичани в кв. "Гео Милев", научи Sofia24.bg. От снимката се вижда, че шофьорът не е паркирал на обособено паркомясто. Припомняме, че към момента в квартал "Гео Милев" няма наложена зелена зона, т.е. шофьорът не трябва да заплаща за престоя на автомобила си.
Ето и коментарите на столичани:
- "Е, така е като няма зона";
- "Видя ли РВ кола на пътя, хващам волана с двете ръце и пълна концентрация";
-"Този е вносен".
Зареждане ...


11:37 / 29.01.2022
978






Жоро Ламята
на 30.01.2022 г.
И какво толкова е станало? Да ходят на платен паркинг. Ама бай Ганьо иска да си вижда колата - е няма как да стане :-)))))
БП 1912 ФК
на 29.01.2022 г.
Те ако реват от майните, ние какво да кажем за столичните утайки?
Чичо Ичо
на 29.01.2022 г.
За съжаление са прави
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.