Автомобил се вряза в камион в центъра на София, научи Sofia24.bg. Леката кола е с регистрация от Русе. Видеото е разпространено в социалната мрежа Фейсбук.
Ето част от коментарите на потребителите на социалната мрежа. Публикуваме ги без редакторска намеса:
- "Може би снимат филм?"
- "Истински гений"
- "Като фолиото на кофичка от кисело мляко е станал предният капак"
- "Tова му е целта. Не се ли сгъне така колата, не тя ще поеме енергията, а човекът"
- "При такава скорост няма опасност за човека и без да се сгъва така"
- "КогИ не знаеш значението на думата дистанция стават такива работи... Защо трябва да тоталнеш една кола, за да се научиш да пазиш дистанция.. за един приятел питам"
- "Когато видиш, че на камиона му е спукана задната гума....."
- "Някой си е гледал телефона, а не пътя"
- "Със стария шайбов телефон, това нямаше да се случи"
- "Ако си беше стоял У Русе, това можеше и да не се случи"
- "Така ще бъде, докато не се научат да не си играят с телефоните…"
- "Талант"
- "Другият път няма да си гледа телефона със сигурност"
- "Може да не го е видял..."
- "Е, това е, идваш от Русе с колата и се връщаш с влака"
Зареждане ...


16:20 / 23.02.2022
984






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.