Автомобил се запали в тунела към столичния квартал "Люлин" от центъра към комплекса, научи Sofia24.bg. Леката кола е изгасена бързо, но задръстването вече е факт. Няма пострадали хора.
Във Фейсбук вече се появиха снимки от мястото на инцидента. И типичните за социалните мрежи коментари под тях:
"Слагайте каските, хващайте украинските знамена и се бийте за Люлин“"
"Изобщо не е смешно!!!"
"Почнахме ли ги руснаците? Да идвам ли?"
Зареждане ...


18:31 / 01.03.2022
556






Анонимен
на 01.03.2022 г.
Това е от руска ракета! Путин нападна и нас! ????
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.