Уникална случка беше разказана в една от популярните групи на София във Фейсбук. Вчера ви показахме как автомобил е пропаднал в строежа, намиращ се на кръстовището на булевардите "Тодор Александров“ и "Христо Ботев“.

От втората снимка, която беше публикувана по-късно, разбираме какво се е случило с пътниците в автомобила. Дамата, която е пътувала в колата се опитва да излезе от едната страна, но пада в бетона. Бетонът още не е стегнал, защото се извършва ремонт на трамвайното трасе, а жената буквално затъва до гърдите. Първи на помощ са се притекли хората, които ремонтират трамвайното трасе.