Част от улица "Опълченска" в София изглежда ужасно. Столичанин публикува снимка, която показва състоянието на улицата на номер 15.
"Опасна настилка, разхлабени дъски и голям риск от нараняване", пише гражданин във Фейсбук.
"И това е главна улица в столицата на държава от ЕС", добавя друг потребител на социалната мрежа.
"Точно там е входът на нострояща се сграда. В момента има изкопана дупка за основите на сградата", включва се друг господин.
"Голяма свинщина е този тротоар!", обобщава дама, живееща в София.
Зареждане ...


10:07 / 13.01.2022
693






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.