Читател на Sofia24.bg се свърза с нас, за да изрази възмущението си от факта, че дори и в светлата част на денонощието уличните лампи в столицата работят.

Наистина от снимките е видно, че осветлението по бул. "България" свети с пълна сила. 

"Уличното осветление по бул. "България" свети посред бял ден. Снимките са направени в ранния следобед", пише нашият читател. 

Най-вероятно уличните лампи са оставени в това състояние по невнимание или просто фирмата по поддръжка на уличното осветление прави някакви проби.

Факт е обаче, че се харчи електроенергия, за която плащат данъкоплатците в София.