Кола гори на Софийския околовръстен път. Това научи репортер на Sofia24.bg чрез социалната мрежа Фейсбук.
Към момента няма данни за пострадали. Клипче беше качено в мрежата. Споделяме го с вас сега. Припомняме ви да шофирате внимателно и да спазвате правилата за движение по пътищата.
Зареждане ...


08:49 / 26.03.2022
1315






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.