На протеста пред паметника на Съветската армия се появиха едни от знаковите лица на ГЕРБ - Даниел Митов и Георг Георгиев.

Бившите управляващи бяха посрещнати с множество освирквания и възгласи "червени боклуци", "вън" и "махайте се"!

Двамата политици бяха изпроводени от тълпата със снежни топки.

Протестиращите изпълниха заканата си и започнаха да пишат със спрей по монумента, предаде репортер на Sofia24.bg.

Недоволството на гражданите е продиктувано от присъствието на паметника на Съветската армия в центъра на София. Те искат неговото премахване.