Километрично задръстване се е образувало на бул. "Цариградско шосе" в София, видя Sofia24.bg.
Колоните от автомобили са се образували в посока квартал "Дружба".
Причината - протест на хора от "Горубляне", които за пореден ден излязоха на булеварда, за да заявят, че не са съгласни с това, което се случва по родните им земи.
Както по-рано ви съобщихме, недоволството на хората идва от това, че имат неизплатени обезщетения за земите им, които са застроени под сгради, улици и детски площадки.
Зареждане ...


18:22 / 17.06.2022
1181






Анонимен
на 18.06.2022 г.
Заселилите се в СОФИЯ провинциалисти се чудят къде да се заврът вместо да помагат на родителите си на село и затова са като сардини.
Анонимен
на 18.06.2022 г.
Свалиха цървулите и им пораснаха носовете.Цървулковци миризливи
Анонимен
на 18.06.2022 г.
Кви родни земи бе тези горубски селтаци няма толкова тъпи, прости и нахални селяндури!
Анонимен
на 18.06.2022 г.
Това е безумие. Танцувастите да танцуват в центара. Това е техен лицен проблем. Деца, вазрастни всеки е трагна или се враста от ниакаде. Ако стане на ниакои зле в автобуса или ката. Пандемиа та састо не е отминала. Какво става тогава. Да си тарсиа нестата там кадето триабва.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.