Нова катастрофа в столичния квартал "Люлин". Два автомобила са се ударили на светофара на бул. "Джавахарлал Неру“ и бул. "Луи Пастьор" в посока Mega Mall Sofia.

Няма данни за пострадали хора. Има видими щети и по двата автомобила.

Ето част от коментарите във Фейсбук:

"Много се блъскате в този "Люлин"

"Нямат спиране...!!!"

"Ляв завой от дясната лента или...?"

"По - скоро от лява лента за направо, защото бяха от другата страна на светофара"

"Като няма "БМВ" има "Голф 3"