Столичани са платили общо 282 221 лева местни данъци и такси за 2 дни, информираха от дирекцията по общински приходи. Това е станало през първото денонощие, в което беше открита данъчната кампания в София.
Плащанията са извършвани онлайн през сайта на Столична община в събота и неделя.
Сумата, която е платил е била за имот в "Подуяне“ и е 224.28 лв. "
Друг мъж, също сред първите платили данък е 61-годишен и е внесъл общо 69 лв. за имота си. Най-активните през почивните дни са били данъкоплатците, внасяли дължимото през банки, а след тях потребителите на услугите на ИзиПей и онлайн плащането през сайта на Столична община.
Зареждане ...


15:01 / 24.01.2022
664




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.