Зрелищен инцидент по тъмни доби в София. Шофьорка се е оплела в маркуч на цистерна и е предизвикала катастрофа на булевард "Сливница“ в района на комплекс "Орион“. Това стана ясно от публикация в голяма Фейсбук група, видя Sofia24.bg.

Инцидентът е станал в нощта на вторник срещу сряда докато камионът е миел булеварда, казват очевидци в коментарите.

"Всичко виждаме тук по цял ден, ама да се оплете кола в маркуч, който мие булевард май е за сефте. Добре, че поне няма жертви“, коментира столичанка.

А часове по-рано на "Моста на влюбените" стана тежка катастрофа с два автомобила. Мястото на инцидента е на около 500 метра от злокобното произшествие, при което загинаха две млади момичета.