Екипите на дирекцията "Аварийна помощ и превенция“ почистиха образували се ледени висулки под мостови съоръжения и пътни надлези, съобщават от Столичната община.
Отстранени са висулки от надлеза на бул. “България“, бул. “Витоша“, бул. “Ситняково“, както и на транспортния тунел на Лъвов мост.
Продължават всекидневните обходи на терен и проверките за безопасност на транспортната инфраструктура.
Зареждане ...


12:27 / 14.03.2022
467




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.