За поредната тежка катастрофа в София научи Sofia24.bg. Този път инцидентът е станал в кв. "Младост 1", между бул."Йерусалим" и "Цариградско шосе". 

"Минах през мястото. Тая кола я караха възрасни хора, явно не бяха спрели на стоп", коментира очевидец. Не се съобщава за пострадали към този момент. 

Шофирайте внимателно!

Ако и вие искате да подадете сигнал, или просто да ни разкажете нещо интересно, можете да го направите на имейл: novini@sofia24.bg или на официалната ни Фейсбук страница - Sofia24.bg.