Катастрофа е станала на кръстовището на бул. "България" и "Гоце Делчев" в София, научи Sofia24.bg.
В инцидента участват четири автомобила. Няма информация за пострадали. От снимките, публикувани във Фейсбук, се вижда, че има нанесени материални щети по колите.
Ето какво коментират гражданите:
- Лексусът е доста смачкан от лявата страна, фарът го няма изцяло, а калникът е много смачкан;
- Японецът не е мръднал. Тези БМВ-та от картон ли ги правят че се е сгънала задницата?;
- Слънчасаха...;
- Много хора без мозък по улиците и това е резултатът.
Зареждане ...


16:13 / 11.02.2022
620






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.