Голям пожар горя тази нощ в сграда в София. Около 4 часа огънят е лумнал в бивш ресторант на улица "Иван Асен II", близо до Румънското посолство, пише БНТ.
На място са пристигнали 3 пожарни коли, линейка и полиция. Пожарникарите са овладели стихията, за да не се разпространи към съседните жилищни сгради. Хората от тях са били евакуирани. Пострадали няма.
Пожарът е тръгнал от покрива. Предполага се, че причина е късо съединение. Сградата е общинска собственост. Преди две години в нея е имало ресторант, а в момента е необитаема. Съседи разказват, че сградата не гори за първи път и смятат, че пожарът е умишлен.
Зареждане ...


08:49 / 29.05.2022
792






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.