Приключи операцията на мъжа, пострадал вчера при грабеж на "Ломско шосе" в София. Тя е продължила повече от един час и е успешна.
Напълно възстановена е формата на счупената ябълчна кост на пациента.
"Той е в стабилно състояние и най-вероятно в следващите дни ще бъде изписан за домашно лечение", съобщи д-р Константин Димов.
В същото време, продължава издирването на четиримата мъже, които нападнаха и ограбиха бизнесмен в столицата. Нападателите са били маскирани и въоръжени с пистолети. По неофициална информация откраднатата сума е около 100 хил. лева.
Зареждане ...


11:04 / 12.05.2022
908





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.