Приключи операцията на мъжа, пострадал при грабежа на "Ломско шосе" в София
Приключи операцията на мъжа, пострадал вчера при грабеж на "Ломско шосе" в София. Тя е продължила повече от един час и е успешна.Напълно възстановена е формата на счупената ябълчна кост на пациента."Той е в стабилно състояние и най-вероятно в следващите дни ще бъде изписан за домашно лечение", съобщи д-р Константин Дим...