Извършват се неотложни ремонтно – възстановителни работи в подлеза на бул. "Ситняково“ и ул. "Оборище“, съобщиха от районната администрация.
Работи се основно по електрическата инсталация.
Подлезът обаче може да се ползва от пешеходци по време на ремонта, информираха от районната администрация и се извиниха на гражданите за причиненото неудобство.
Зареждане ...


18:33 / 07.03.2022
676




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.