Рано тази сутрин кола "кацна" върху мантинелата на Околовръстното на София в посока кв. "Обеля", видя Sofia24.bg. Очевидец споделя, че като е минал през мястото на инцидента номерата на автомобила са били свалени, а жената, която е шофирала, е чакала да й бъде репатрирана колата.
Няма пострадали при инцидента, а снимката предизвика вниманието на потребители на социалната мрежа Фейсбук. Ето и част от техните коментари:
"Три ленти + 2 за към кръговото не му стигнаха, та се качи на мантинелата...";
"Снимат "Бързи и яростни" 43-та част";
"Гледаше си в телефона";
"Няма му нищо щом не се качил целият. Малко е тип вертикално излитане..."
"Ей, много им се спи сутринта, мързи ги да карат, искат да летят".
Зареждане ...


09:04 / 04.05.2022
941







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.