Основният ремонт на бул. "Първа българска армия“ в участъка между река Суходолска и бул. "Илиянци“ продължава. Това съобщи кметът на София Йорданка Фандъкова на личния си профил във Фейсбук. Реконструкцията включва значително разширение на пътното платно – на 12 метра, подмяна на ВиК мрежите и отводняването. 

В началото на септември ремонът трябва да бъде завършен, като за този период в района е въведена временна организация на движението. Миналата година завърши реконструкцията на 1,2 км от бул. "Първа българска армия" между ул. "Мара Бунева“ и река Суходолска. По време на ремонта бяха подменени канализацията, водопровода и бе изградено улично осветление с нова захранваща кабелна мрежа.