Читател на Sofia24.bg се свърза с медията ни, за да изрази възмущението си от проблем в широкия център на столицата. Ето какво гласи писмото му до редакцията ни:

"Здравейте! Надявам се да обърнете внимание на този, на пръв поглед - маловажен проблем, но за нас си е голям. Живея в ж.к. "Зона Б-5", както се казва - широк център. Повече от година от чешмите ми тече тази гнусотия! Цветът на водата, който се вижда на снимката, е от източване близо 15 минути. В блока няма ремонти, не сме запознати с проблеми. Нормално ли е в центъра на София да се случва това?", завършва сигнала си нашият читател.

Ако и вие искате да подадете сигнал, или просто да ни разкажете нещо интересно, можете да го направите на имейл: novini@sofia24.bg или на официалната ни Фейсбук страница - Sofia24.bg.