За некачествен ремонт сигнализират граждани от квартал "Банишора" в София.
Според тях състоянието на тротоара е плачевно - капаците на отводнителните шахти се клатят, плочките са разбити.
Става въпрос за мястото пред бл. 42А в кв."Банишора" - вх.В и вх.А.
Коментиращите под публикацията в мрежата твърдят, че тротоарът е разбит, тъй като всекиденвно там се паркират автомобили.
Зареждане ...


11:03 / 10.01.2022
694






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.