В Столичен инспекторат е получен сигнал от гражданин за поставено върху предното стъкло на автомобила му предписание за доброволно преместване на излязло от употреба МПС. Собственикът на автомобила твърди, че същият не е излязъл от употреба. Веднага е направена проверка от Столичен инспекторат, при която е установено, че предписанието е фалшиво.
Съобщаваме на гражданите, които установят върху автомобилите си такова предписание незабавно да се обадят в съответната районна администрация или в Столичен инспекторат на телефон 02/987 5555, или да подадат сигнал на inspectorat@inspectorat-so.org.
Стикер-предписанията, които се поставят на излезлите от употреба автомобили имат отличителен жълт цвят и реквизити, коквито са показани на образеца.
Зареждане ...


15:42 / 17.01.2022
1738




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.