Страшна катастрофа е станала преди минути на софийския околовръстен път. Това става ясно от снимки, публикувани във Фейсбук, видя Sofia24.bg. Автомобилът е буквално помлян и на части.
Катастрофата е станала в близост до бензиностанция ЕКО "Чепинци", на място има полиция, линейка и пожарен екип. Оцевидец съобщава, че шофьорът е жив.
Шофирайте внимателно!
Зареждане ...


12:47 / 30.07.2022
1481





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.