Той беше прекрасен човек, мил и винаги ми е помагал. Това каза съседка на убития в София в района на столичен мол, предаде репортер на Sofia24.bg.
"Той си ходише на работа, беше полицай. Любчо имаше същото куче като нашето".
Жената казва, че мъжът е живеел от 2000 година на това място.
По неофициална информация става въпрос за убит началник на Криминална полиция в столичното 2-ро Районно. Уволнен е от системата преди повече от 10 години.
Зареждане ...


13:38 / 25.03.2022
745






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.