Сериозно ПТП бе регистрирано в центъра на столицата. Верижна катастрофа с участието на три автомобила и микробус. Инцидентът стана на булевард "Акад. И. Е. Гешов" в посока "Красна поляна" и бул. "К. Величков".
Друг инцидент стана близо до комплекс "Камбаните", където автомобил се заби в дърво.
"Не е черен лед, днес асфалта е отвратителен от всичката гняс по него. Не знам колко пъти ми се включва тракшъна на много невероятни места"
"Леда е в главата, там всичко е замръзнало...Сигурен съм, че телефона му е по-скъп от колата"
"Точно с тая кола не е много трудно да имаш по-скъп телефон"
"Ехее за гъби ли тръгна"
"Абе това е бял голф, а не черен лед!"
"Бъркате не измит и тинясал път с лед, но ефектът е същия"
"Не е лед"
"Солта, която хвърлят е бъркана с кал и калта остава и от влагата става лигаво
"С гуми без грайфер на кокал е така"
"Нелепо но на всеки се случва, дано няма пострадали"
Черен лед е просто филм, който се получава от всичката гняс на асфалта при температури около 0-4 градуса, наричат го черен лед понеже е невидим за шофьора, за разлика от истинския лед"
"Еее, жалко за лъскавия голф!"
Точно такива ги дебна в обявите, амъ мямам късмет!
Зареждане ...


15:35 / 11.02.2022
476






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.