Движението в София по бул. "Тодор Александров" посока от квартал "Люлин" към центъра е изключително тежко, сигнализират граждани във Фейсбук.
Ремонт на релсов път на кръстовището с бул. "Христо Ботев" възпрепятства шофьорите.
Движението се осъществява, като се допуска само по един автомобил в лявата лента.
Ето как ремонтът на релсовия път се превърна в обект на дискусия "за" и "против" трамвая на това място:
- Това кръстовище няма да го оправят никогаж… само като ги гледам на фотоса как са се събрали и ми е ясно, че отново ще е като бордюр там?
- Правят ги за кой път пореден?
- Понеделник сутрин е най-удобното врем за такива планирани ремонти!!
- Крайно време беше с тия релси там
- Най-добре ще бъде,ако изобщо ги премахнат!
- Да премахнат трамвая? Защо? Екологично чисто ПС е.
- Няма нужда от никакви трамваи... Тролеите са по лесни за поддръжка ,зареждат се ,не надробяват настилката навсякъде...
- Тези каруци докога?
Зареждане ...


14:27 / 28.03.2022
514






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.