Ст. комисар Гетов: Апартаментът, който изгоря, е собственост на жена, която не е добре психически
Пожар в центъра на София взе две жертви. Един човек е тежко пострадал и е откаран в "Пирогов“.Огънят е пламнал в 5:36 ч. в апартамент на 4-ия етаж на ул. "Хан Аспарух" и е достигнал до покрива. На място са изпратени три пожарни екипа.Двама души са загинали, 15 са евакуирани, съобщи за bTV ст. комисар Веселин Гетов. Апа...