Делото срещу Митьо Очите остава в столицата
Делото срещу Димитър Желязков - Митьо Очите остава в столицата, няма да се прехвърля в Бургас, на неговата територия, както се надяваше ъндърграунд босът. Това е резултат на неуспеха на специализираната прокуратура да стартира процеса цели 4 години, а и скоро няма да има тази възможност, тъй като закриват спецправосъди...