спорт: Футбол
дата на раждане: 30.07.1988 г.

Новини свързани с Георги Петков
13:28 ч., 07.01.2023 г.
Международната федерация за футболна история и статистика (IFFHS) обяви официално класацията си за най-възрастните футболисти, играли в мачове о... цялата новина

16:24 ч., 07.05.2022 г.
Георги Петков ще продължи да е част от състава на Славия и през следващия сезон. Ветеранът потвърди това в интервю за БНТ. Петков е най-възрастн... цялата новина

22:00 ч., 21.04.2022 г.
ЦСКA-София победи Славия със 7:6 след изпълнение на дузпи. Двата тима приключиха при резултат 0:2 след 120 минути игра. Изходът от полуфиналната... цялата новина

16:48 ч., 12.04.2022 г.
Славия и ЦСКА-София се изправят днес в 19:00 часа в първи полуфинален сблъсък от турнира за Купата на България. В другия полуфинал утре по същот... цялата новина

20:35 ч., 24.02.2022 г.
Вратарят на Славия - Георги Петков, сподели подробности за състоянието си след инцидента по време на дербито с ЦСКА-София. Той заяви, че ще прод... цялата новина

15:27 ч., 10.03.2008 г.
Старши треньорът на Левски Станимир Стоилов определи група от 19 играчи за предстоящото гостуване на Литекс за купата на България.

В разширени... цялата новина

11:52 ч., 07.03.2008 г.
Преди заминаването на Левски за Стара Загора старши треньорът Станимир Стоилов заяви, че мачът с Берое е най-важният приоритет пред състава на ш... цялата новина