виж статистика

още снимки на Александър Колев

Новини свързани с Александър Колев
21:51 ч., 24.05.2023 г.
Отборът на ЦСКА 1948 загуби от Лудогорец с 1:3 финала за Купата на България. Така тимът от Разград спечели трофея за трети път в своята история.... цялата новина

22:53 ч., 04.09.2022 г.
ЦСКА 1948 победи Берое с 4:0 в среща от деветия кръг на Първа лига. Отборът на Любослав Пенев откри резултата в 14-ата минута с гол на Ангел Бас... цялата новина

00:02 ч., 23.07.2022 г.
ЦСКА 1948 и Лудогорец завършиха наравно 2:2 в мач от третия кръг на първенството. Първото попадение в Бистрица падна в края на първата част, ког... цялата новина

21:21 ч., 29.06.2022 г.
ЦСКА 1948 победи Академия Пандев с 3:1 в контрола, играна в Банско. Октавио Мантека в 10-ата минута беше точен за "червените", а Александър Коле... цялата новина

00:34 ч., 21.05.2022 г.
Отборът на ЦСКА 1948 завърши сезон 2021/2022 по изключително драматичен начин. Червените измъкнаха в последните секунди равенство 1:1 при гостув... цялата новина

20:58 ч., 13.05.2022 г.
ЦСКА 1948 разби с 5:1 Арда в мач от първата четворка на втората осмица на Първа лига. "Армейците" реализираха пет попадения през първото полувре... цялата новина

00:27 ч., 08.05.2022 г.
ЦСКА 1948 и Берое завършиха 2:2 в мач от плейофната фаза в Първа лига. Повече от 20 минути гостите играха с 10 души заради червен картон на Тунг... цялата новина

20:26 ч., 10.04.2022 г.
ЦСКА 1948 завъши редовния сезон в Първа лига с равенство. "Червените" и Арда не се победиха в Кърджали, срещата от 26-ия кръг приключи при резул... цялата новина

19:30 ч., 03.04.2022 г.
ЦСКА 1948 разгроми Локомотив (Пд) с 4:0 в мач от 25-ия кръг на Първа лига, който се проведе на стадиона в Бистрица. Александър Колев (47), Марти... цялата новина

19:40 ч., 11.03.2022 г.
ЦСКА 1948 и Ботев (Пловдив) завършиха наравно 2:2 в двубой от 23-ия кръг, който се игра на стадион "Витоша" в Бистрица, предаде репортер на ... цялата новина

17:02 ч., 26.02.2022 г.
Левски победи ЦСКА 1948 с 2:0 в дербито на 21-ия кръг на Първа лига. Димитър Костадинов бе точен с глава в 23-ата минута, а Уелтон в 60-ата мину... цялата новина

19:28 ч., 19.02.2022 г.
ЦСКА 1948 разгроми Ботев във Враца с 4:0 в мач от 20-ия кръг от Първа лига. В 20-ата Васил Шопов проби отдясно, след което пусна хубав пас към Г... цялата новина

16:31 ч., 05.02.2022 г.
ЦСКА 1948 постигна нова победа по време на лагера си в Турция. Този път “червените" се наложиха с 2:1 над втородивизионния полски Миедж, като то... цялата новина

17:33 ч., 02.02.2022 г.
ЦСКА 1948 постигна нов успех на турска земя. Този път "армейците" победиха Лапи с 2:1.