Спортните новини: Днес (2) | Вчера (1)
ЦСКА 1948 изпусна победата в края на мача
Автор: Екип Sofia24.bg 00:27 / 08.05.2022Коментари (0)5875
©
ЦСКА 1948 и Берое завършиха 2:2 в мач от плейофната фаза в Първа лига. Повече от 20 минути гостите играха с 10 души заради червен картон на Тунгара. Със спечелената точка старозагорци запазиха седмото място и точката преднина пред преследвачите ЦСКА 1948 и Локомотив (Пд).

Александър Колев изведе домакините напред с гол от дузпа в 44-ата минута. В началото на втората част в рамките само на две минути двата отбора си размениха по едно попадение. Симеон Мечем (55) изравни с фантастичен удар от дистанция, а Ивайло Чочев (57) върна аванса на "червените". В 90-ата минута гостите изравниха с попадение на Алиун Фал.

На почивката между двете полувремена, ръководството на клуба беше организирало специална томбола за феновете на стадион "Витоша".

Един от тях спечели специална колекционерска фланелка на "армейците" с автографите на някои от лидерите в състава на "червените".

С усмивка на лице вратарят на отбора Иван Караджов изтегли щастливеца Христо Василев и лично го посрещна на терена. Само след секунди талисманът на ЦСКА 1948  Арми пък му връчи подаръка, който победителят в томболата вдигна високо във въздуха под аплодисментите на публиката.

ЦСКА 1948 - Берое 2:2

1:0 Колев (45-д)

1:1 Мечев (56)

2:1 Чочев (58)