Новини свързани с Лъчезар Балтанов
13:03 ч., 19.09.2023 г.
Старши треньорът на ЦСКА-София Нестор Ел Маестро се е изправял два пъти срещу Ботев (Пловдив). Балансът на “червения" наставник е положителен – ... цялата новина

20:00 ч., 01.06.2023 г.
Ботев (Пловдив) прекъсна негативната си серия в шампионата и спечели първи успех в плейофите за разпределение на местата от седмо до десето. Жъл... цялата новина

22:09 ч., 29.05.2023 г.
Отборът на Ботев (Пловдив) отново не успя да отбележи гол на своя новопостроен стадион, предаде репортер на "Фокус". Жълто-черн... цялата новина

11:35 ч., 19.07.2022 г.
Изключително добра новина зарадва всички в Ботев (Пловдив). Възстановяването на Тодор Неделев върви отлично и самият той очаква да започне трени... цялата новина

16:55 ч., 29.01.2022 г.
Царско село загуби от Ботев (Пловдив) с 0:5 в контролна среща, предаде репортер на Sofia24.bg. Двубоят се игра на базата на "ка... цялата новина

16:54 ч., 07.01.2022 г.
Отборът на Ботев (Пловдив) стартира зимната си подготовка, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Сутринта "жълто-черните" тренираха... цялата новина

15:01 ч., 18.12.2021 г.
Напусналият преди дни Царско село Лъчезар Балтанов може бързо да си намери отбор, в който да продължи своята кариера. Родният клуб на халфа - ПФ... цялата новина

10:37 ч., 15.12.2021 г.
Попадението, което вкара в Коматево, с... цялата новина

18:32 ч., 11.12.2021 г.
Царско село завърши със загуба 2021 година. "Царете" изпуснаха точката в последните минути, след като отстъпиха на Ботев (Пд) с 1:2. Двубоят от ... цялата новина

19:31 ч., 01.12.2021 г.
Левски победи Царско село с 1:0 в двубой от 17-ия кръг на Първа лига. Билал Бари реализира победното попадение в 43-ата минута.

Дома... цялата новина

15:15 ч., 26.11.2021 г.
Ботев (Враца) и Царско село завършиха 0:0 в откриващия мач на 16-ия кръг на Първа лига. Хората на Любослав Пенев имаха инициативата през по-голя... цялата новина

15:04 ч., 20.11.2021 г.
Славия разби като гост Царско село с 5:2 в мач от 15-ия кръг на Първа лига. Още в 9-ата минута домакините откриха резултата, след като Лъчезар Б... цялата новина

15:27 ч., 10.03.2008 г.
Старши треньорът на Левски Станимир Стоилов определи група от 19 играчи за предстоящото гостуване на Литекс за купата на България.

В разширени... цялата новина

17:47 ч., 08.03.2008 г.
Левски постигна изстрадана победа с 0:1 при гостуването си на Берое в Стара Загора. Единственото попадение успя да отбележи Георги Сърмов в даде... цялата новина

09:29 ч., 08.03.2008 г.
Старши треньорът на Левски Станимир Стоилов ще изпълни заканата си да направи промени в състава си за мача в Стара Загора срещу Берое.