Новини свързани с Георги Йомов
11:38 ч., 17.03.2023 г.
Пвицата Ария прикова вниманието на феновете с новата песен, която пусна "Ще те накажа". Бившето гадже на наказания за употреба на допинг футболи... цялата новина

15:04 ч., 15.03.2023 г.
Футболистът на ЦСКА-София Георги Йомов официално е наказан с лишаване от състезателни права за четири години, съобщиха от "Армията". Припомняме,... цялата новина

14:16 ч., 05.02.2023 г.
ЦСКА-София представи футболистите, с които ще се бори за шампионската титла през пролетния дял от шампионата в efbet Лига. Това се случи на стад... цялата новина

12:33 ч., 02.02.2023 г.
Георги Йомов определено не изпрати добра 2022 година. Футболистът на ЦСКА-София бе хванат с допинг, а това му се отрази сериозно на кариерата. К... цялата новина

21:16 ч., 09.11.2022 г.
Фолкаджийката Ариа и футболистът Георги Йомов са сложили край на връзката си, съобщи столичен вестник. Вече почти 12 часа след излизането на нов... цялата новина

11:33 ч., 01.10.2022 г.
От ЦСКА-София излязоха с официална позиция по повод по-рано появилите се информации, че Георги Йомов ще бъде наказан за срок от 4 години заради ... цялата новина

21:41 ч., 30.08.2022 г.
Ясно е забравеното вещество, открито в организма на футболния национал Георги Йомов. В списъка на Националния антидопингов център е посочен анаб... цялата новина

12:08 ч., 29.08.2022 г.
Етрадната ни прима Йорданка Христова е заклет фен на ЦСКА, чийто химн - "Сърца червени“, изпълнява. Преди днешния мач между двата отбора с името... цялата новина

20:57 ч., 28.08.2022 г.
Лидерът на Сектор "Г" Иван Велчев-Кюстендилеца публикува коментар, свързан с Георги Йомов и случая с откритото забранено вещество в организма на... цялата новина

14:12 ч., 27.08.2022 г.
Хванаха футболиста Георги Йомов с допинг. Той е дал положителна допинг проба след двубоя с Македония Гьорче Петров от II-ия предварителен кръг н... цялата новина

12:11 ч., 24.08.2022 г.
ЦСКА-София тръгна за Базел с група от 23 футболисти. На линия вече е младокът Станислав Шопов, а нидерландецът Брадли де Нойер пропуска реванша ... цялата новина

22:38 ч., 18.08.2022 г.
ЦСКА-София победи Базел с 1:0 в първи мач от плейофния кръг в Лигата на конференциите. Единственото попадение падна в 70-ата минута, когато Серх... цялата новина

09:36 ч., 12.08.2022 г.
ЦСКА-София победи като гост ирландския Сейнт Патрикс Атлетик с 2:0 и продължава към плейофния кръг за влизане в групите на Лигата на конференции... цялата новина

22:58 ч., 31.07.2022 г.
ЦСКА-София победи Берое с 5:1 в мач от четвъртия кръг на Първа лига. Още 5-ата минута Де Нойер центрира в наказателното, където Гарсес засече то... цялата новина

22:11 ч., 28.07.2022 г.
ЦСКА-София разгроми с 4:0 тима на Македония (Гьорче Петров) в Лигата на конференциите и вече чака своя следващ съперник в надпреварата. Припомня... цялата новина

1 2 3 4

СДВР показа устройството, с което са изстрелвани ракети на мачовете Левски - ЦСКА