"Броени дни остават до началото на първия у нас фестивал на светлините LUNAR.

За мен е чест да бъда патрон на този своеобразен цветен празник, който заедно със страхотните младежи от Festival of Lights International Productions ще поднесем на жителите и гостите на София", написа председателят на СОС Георги Георгиев във Фейсбук.

Припомняме, че на 6-и май, от 20:30 часа нощна София ще заблести още по-ярко. Ще видим визуално изкуство от световно ниво върху едни от най-емблематичните сгради в столицата, сред които Национална галерия "Квадрат 500“, Национална библиотека "Св. св. Кирил и Методий“, НДК, Народен театър "Иван Вазов".

Фестивалът, който се организира с подкрепата на Столична община ще продължи до 9-и май.