дата на раждане: 16.06.1972 г.
Кмет на район "Южен"

Новини свързани с Александър Колев
21:51 ч., 24.05.2023 г.
Отборът на ЦСКА 1948 загуби от Лудогорец с 1:3 финала за Купата на България. Така тимът от Разград спечели трофея за трети път в своята история.... цялата новина

22:53 ч., 04.09.2022 г.
ЦСКА 1948 победи Берое с 4:0 в среща от деветия кръг на Първа лига. Отборът на Любослав Пенев откри резултата в 14-ата минута с гол на Ангел Бас... цялата новина

00:02 ч., 23.07.2022 г.
ЦСКА 1948 и Лудогорец завършиха наравно 2:2 в мач от третия кръг на първенството. Първото попадение в Бистрица падна в края на първата част, ког... цялата новина

21:21 ч., 29.06.2022 г.
ЦСКА 1948 победи Академия Пандев с 3:1 в контрола, играна в Банско. Октавио Мантека в 10-ата минута беше точен за "червените", а Александър Коле... цялата новина

20:58 ч., 13.05.2022 г.
ЦСКА 1948 разби с 5:1 Арда в мач от първата четворка на втората осмица на Първа лига. "Армейците" реализираха пет попадения през първото полувре... цялата новина

00:27 ч., 08.05.2022 г.
ЦСКА 1948 и Берое завършиха 2:2 в мач от плейофната фаза в Първа лига. Повече от 20 минути гостите играха с 10 души заради червен картон на Тунг... цялата новина

20:26 ч., 10.04.2022 г.
ЦСКА 1948 завъши редовния сезон в Първа лига с равенство. "Червените" и Арда не се победиха в Кърджали, срещата от 26-ия кръг приключи при резул... цялата новина

17:02 ч., 26.02.2022 г.
Левски победи ЦСКА 1948 с 2:0 в дербито на 21-ия кръг на Първа лига. Димитър Костадинов бе точен с глава в 23-ата минута, а Уелтон в 60-ата мину... цялата новина

Григор Димитров започва в Мадрид в утрешния следобед
Септември представи новия си треньорски щаб
СДВР показа устройството, с което са изстрелвани ракети на мачовете Левски - ЦСКА