име: Симеон Славчев
спорт: Футбол

Новини свързани с Симеон Славчев
17:42 ч., 13.11.2022 г.
Локомотив (София) загуби от Берое с 1:2 в мач от 18-ия кръг на efbet Лига. Срещата се изигра на стадион "Локомотив“ в столичния квартал "Надежда... цялата новина

21:26 ч., 10.09.2022 г.
Отборът на Локомотив (София) победи Левски с 3:2 в мач от 10-ия кръг на efbet Лига. Трите точки за "червено-черните" донесе юношата на "сините" ... цялата новина

08:36 ч., 03.09.2022 г.
Славия победи Локомотив (София) с 2:1 в столичното дерби от 9-ия кръг на Първа лига Лига. "Белите" допуснаха гол още в 9-ата минута, но успяха д... цялата новина

22:22 ч., 04.04.2022 г.
Локомотив (София) победи Царско село с 2:1 в среща от 25-ия кръг на Първа лига. Столичните "железничари" спечелиха много важни три точки в борба... цялата новина

19:27 ч., 19.03.2022 г.
Левски победи Локомотив (Сф) с 1:0 в мач от 24-ия кръг на Първа лига. "Сините" се изкачиха на петата позиция във временното класирането с актив ... цялата новина

18:23 ч., 12.03.2022 г.
Локомотив (София) победи Ботев (Враца) с 1:0 в среща от 23-ия кръг на Първа лига. Попадението за домакините реализира Октавио от дузпа в 32-ата ... цялата новина

19:12 ч., 13.02.2022 г.
Локомотив (Сф) и ЦСКА-София завършиха наравно 1:1 в отложен мач от четвъртия кръг на Първа лига. Симеон Славчев откри резултата в 15-ата минута,... цялата новина

18:13 ч., 29.01.2022 г.
Локомотив (София) записа равенство 2:2 в последната си контрола на турска земя срещу сръбския Спартак (Суботица).

Още в самото начал... цялата новина

12:39 ч., 22.01.2022 г.
Отборът на Локомотив (Сф) загуби нещастно първата си проверка в Турция. “Железничарите" надиграха руския Балтика (Калининград), но допуснаха гол... цялата новина

15:17 ч., 12.01.2022 г.
Локомотив (София) се раздели с нападателя Раел Лолала. 25-годишният футболист и столичните "железничари" се разделят по взаимно съгласие, съобщи... цялата новина

15:55 ч., 17.12.2021 г.
Полузащитникът Симеон Славчев подписа договор с Локомотив (София). Бившият футболист на Левски парафира контракт със столичните "железничари" за... цялата новина

13:13 ч., 18.11.2021 г.
Днес стана ясно първото ново зимно попълнение в Локомотив Пловдив. Това е напусналият Левски Симеон Славчев. Халфът вече се е разбрал с "черно-б... цялата новина

15:34 ч., 14.11.2021 г.
Левски и Симеон Славчев се разделиха по взаимно съгласие. В последната седмица двете страни преговаряха активно, за да се реши възникналото усло... цялата новина

Григор Димитров започва участие на Мастърс 1000 в Мадрид днес
Левски дочака 20-ата си титла след триумф над ЦСКА
Григор Димитров започва в Мадрид в утрешния следобед
Септември представи новия си треньорски щаб
СДВР показа устройството, с което са изстрелвани ракети на мачовете Левски - ЦСКА