спорт: Футбол
отбор: Ботев Пд

Новини свързани с Любослав Пенев
22:50 ч., 29.08.2022 г.
ЦСКА-София спечели с 2:1 домакинството си на ЦСКА 1948 в дербито от осмия кръг на Първа лига. На стадион "Българска армия" гостите поведоха чрез... цялата новина

16:12 ч., 29.08.2022 г.
В специално интервю за gong.bg един от новите играчи на ЦСКА 1948 - Парвиз Умарбаев говори за трансфера си при “червените“, за атмосферата в клу... цялата новина

15:50 ч., 28.08.2022 г.
Наставникът на ЦСКА 1948 Любослав Пенев обяви на днешна пресконференция, че отборът му е силен и ще търси победа в шампионатния сблъсък с ЦСКА-С... цялата новина

13:40 ч., 26.08.2022 г.
Националът на България Радослав Кирилов премина в ЦСКА 1948 от столичния Славия, където той носеше капитанската лента на тима. Кирилов подписа д... цялата новина

22:42 ч., 21.08.2022 г.
ЦСКА 1948 победи Локомотив (София) с 2:0 и отново излезе начело в класирането на efbet Лига. Ивайло Чочев се разписа за "червените" в 49-ата мин... цялата новина

20:11 ч., 19.08.2022 г.
Ядосани фенове на ЦСКА-София се изгавриха с три от големите легенди на ЦСКА. Става въпрос за Стойчо Младенов, Любослав Пенев и Радослав Здравков... цялата новина

10:55 ч., 17.08.2022 г.
Ръководството на ЦСКА 1948 обяви назначаването на Стойчо Младенов като оперативен директор в клуба. Това стана на официално събитие, провело се ... цялата новина

17:16 ч., 11.08.2022 г.
Наставникът на ЦСКА 1948 Любослав Пенев говори преди предстоящия двубой от efbet Лига срещу Арда. Специалистът е на мнение, че отборът се предст... цялата новина

00:21 ч., 30.07.2022 г.
ЦСКА 1948 победи Хебър (Пазарджик) в първи мач от четвъртия кръг на efbet Лига. Георги Русев отбеляза попадението за гостите в 10-ата минута. Хо... цялата новина

00:02 ч., 23.07.2022 г.
ЦСКА 1948 и Лудогорец завършиха наравно 2:2 в мач от третия кръг на първенството. Първото попадение в Бистрица падна в края на първата част, ког... цялата новина

11:31 ч., 12.07.2022 г.
Финансовият благодетел на ЦСКА 1948 Цветомир Найденов подсказа, че клубът е напът да направи пореден входящ трансфер. По традиция той използва п... цялата новина

09:52 ч., 06.07.2022 г.
Бразилецът Хелитон Джордж официално се присъедини към ЦСКА 1948. 26-годишният защитник вече се готви индивидуално. Той трябва да подобри кондици... цялата новина

09:53 ч., 05.07.2022 г.
Левски излиза срещу Етър в последната си проверка преди началото на сезона. Носителят на Купата на България ще представи своя тим пред феновете ... цялата новина

21:21 ч., 29.06.2022 г.
ЦСКА 1948 победи Академия Пандев с 3:1 в контрола, играна в Банско. Октавио Мантека в 10-ата минута беше точен за "червените", а Александър Коле... цялата новина

13:01 ч., 29.06.2022 г.
ЦСКА 1948 осъществи сериозен входящ трансфер. Енрике Рафаел официално подписа договора си с клуба и вече е футболист на "червените". 28-годишнот... цялата новина

1 2 3 4

Норвежец от ЦСКА под въпрос за гостуването в Разград
Ляв бранител е поредната бразилска цел на Левски
Григор Димитров разкри причината за ранното отпадане в Мадрид
Балкан поведе в полуфиналната серия с Черноморец в НБЛ
Адриан Андреев пропусна два мачбола и загуби от четвъртия в схемата на силен Чалънджър в Италия